Producenci
Promocje
SWANSON Koenzym Q10 60 mg (120 kaps.)
SWANSON Koenzym Q10 60 mg (120 kaps.)

85,30 zł

Cena regularna: 93,79 zł

szt.
Odstąpienie od umowy

POLITYKA ODSTĄPIENIA OD UMOWY SKLEPU INTERNETOWEGO BIOSPORTY.PL

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2023

 

I. Postanowienia ogólne

 1. Niniejsza Polityka Odstąpienia od Umowy określa zasady odstąpienia od umowy przez Klienta sklepu internetowego BIOSPORTY.PL, prowadzonego przez firmę BIOSPORTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

 2. Adres sklepu: BIOSPORTY.PL, ul. Tokarzewskiego 2, 91-842 Łódź.

 3. Adres e-mailowy sklepu: biosporty2@gmail.com.

II. Prawo odstąpienia od umowy

 1. Masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny, zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim.

 2. Termin odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty odebrania towaru przez Ciebie lub osobę trzecią inną niż przewoźnik.

III. Zasady odstąpienia od umowy

 1. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć na piśmie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie sklepu internetowego.

 2. W przypadku odstąpienia od umowy, jesteś zobowiązany jest zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu.

 3. Ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

IV. Stan towaru podlegającego zwrotowi

 1. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

 2. Zastrzegamy sobie prawo do obniżenia zwrotu w przypadku, gdy towar zostanie zwrócony w stanie niekompletnym lub nosi ślady użytkowania wykraczającego poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

V. Zwrot środków

 1. Zobowiązujemy się do zwrotu wszystkich dokonanych płatności pomniejszonych o obniżenie zwrotu opisane w pkt. IV.2, w tym kosztów dostawy, niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 2. Możemy wstrzymać zwrot środków do czasu otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 3. Zwrot towaru powinien nastąpić na adres: BIOSPORTY Sp. z o.o., ul. Tokarzewskiego 2, 91-842 Łódź niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś/łaś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz towar przed upływem terminu 14 dni.

 4. Zwrot płatności zostanie dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zostanie potwierdzona zgoda na inne rozwiązanie.

VI. Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy

 1. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Ci w odniesieniu do umów:

  • O świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klienta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

  • Gdy przedmiotem umowy jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Klienta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

VII. Zmiany w Polityce Odstąpienia od Umowy

 1. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Odstąpienia od Umowy.

 2. Zmiany wchodzą w życie po opublikowaniu na stronie sklepu internetowego.

 

 

Wzór odstąpienia od umowy

Miejscowość, data

Imię i nazwisko konsumenta

Adres konsumenta

Pełna nazwa przedsiębiorcy

Adres siedziby przedsiębiorcy

 

 

Oświadczenie

o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa

 

Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (art. 27) odstępuję od umowy zawartej w dniu …………………….na odległość*/poza lokalem przedsiębiorstwa* bez podania przyczyny. 

Towar zwrócę stosownie do postanowień umowy.

Proszę o zwrot ceny towaru na konto*….................................................…… / w sposób, w jaki dokonano płatności za towar.*

 

 

………………………

Podpis konsumenta

 

 

 

* Niepotrzebne skreślić 

Załącznik: dowód zakupu*/umowa* (zalecane)                                                                          

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl